בחירת הצורה המתאימה לשולחן פינת האוכל שלכם

הרהיט החשוב ביותר

כשאתם מעצבים את חדר האוכל שלכם, אחד האלמנטים החשובים ביותר שעליכם להיזהר לגביו הוא שולחן פינת האוכל. כחלק המרכזי של החדר, השולחן ישפיע מאוד על המראה שלו. מסיבה זו, עליכם להקדיש את זמנכם לקביעת המראה המדויק של שולחן פינת האוכל שלכם.

 

קחו בחשבון את השולחן המתאים ביותר

כשאתם בוחרים את שולחן האוכל המתאים עבורכם, עליכם לקחת בחשבון את צורת חדר האוכל ולבחור בצורה שתוכיח את עצמה כמיטבית עבורו. ישנן ארבע צורות בסיסיות לבחירה וכל אחת מהן מתאימה ביותר לצורה שונה של חדר אוכל. שולחן עגול יעבוד בצורה הטובה ביותר בחדרי אוכל קטנים, שכן המעגל הוא הצורה היעילה ביותר בחלל כזה, וגם הפחות רשמית, מה שהופך את השולחן למקום נהדר לא רק לארוחות ערב אלא גם לפגישות מזדמנות עם חברים, משחקי לוח וכו'. שולחנות אובליים, לעומת זאת, הם המתאימים ביותר לחדרים גדולים וצרים יותר, והם אינם רשמיים מדי. שולחנות מלבניים הם הכי פחות יעילים מבחינת ניצול מקום, אך גם הם המועדפים ביותר על אוהבי הסגנון הפורמלי. לבסוף, שולחנות מרובעים הם גם בחירה טובה לחדר אוכל קטן יותר, אך הם גם רשמיים יותר משולחנות עגולים מכיוון שהם מעניקים לחדר מראה סימטרי ומאוזן, והמרחק בין כל האנשים שווה.

 

מה הגודל הטוב ביותר עבורכם?

לאחר שבחרתם צורה, הגיע הזמן להחליט על גודל. מלבד גודל החדר שלכם, אתם צריכים לקחת בחשבון כמה אנשים אתם מתכוונים להושיב ליד השולחן באותו זמן. שולחן מלבני רגיל, למשל, יכול לאפשר ל-6 אנשים לשבת סביבו, אך אם תחליטו להפוך אותו לגדול מספיק, הוא יכול להתאים ליותר. עם זאת, נסו לשמור על גישה מאוזנת – קשה להושיב הרבה אנשים סביב שולחן אם הוא גדול ממה שחדר האוכל יכול להכיל.

 

התאימו את העיצוב שלכם לחומר הנכון

החלק האחרון של ההחלטה על שולחן פינת אוכל הוא בחירת החומר המתאים. נכון לעכשיו, ישנם מספר חומרים לבחירה, החל מעץ שהוא חומר מסורתי יותר, ועד לפתרונות מודרניים יותר כמו מתכת, פלסטיק ועוד רבים אחרים. בחרו בחומר שיתאים בצורה הטובה ביותר לעיצוב ויעזור לכם להשיג את המראה הרצוי בחדר האוכל שלכם.

דילוג לתוכן