טיפים להצעת מחיר שערים חשמליים

לא בכל יום אתה קונה שערים חשמליים!

 

כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה, פירטנו שלוש נקודות חשובות עבורך שיש לקחת בחשבון בעת ​​הצעת מחיר של מתקינים לשער.

 

דו משמעות

 הצעה מעורפלת עשויה להסיק מכך שאינך יכול להיות בטוח במה תקבל בפועל. זה עשוי גם להעיד על חוסר וודאות מתי / איך הם יתחילו ולהשלים את הפרויקט שלך. ככל שההצעה פחות מפורטת, כך יש יותר אפשרות להשתמש במוצרים נחותים.

 

'היקף עבודה' או 'המלצות' שהוגדרו בצורה לא טובה עשוי להוביל לשכר טרחה בלתי צפוי נוסף, מכיוון שההנחות לגבי ההיקף נעשות בשני הצדדים. לדוגמא, לאחרונה הפסדנו פרויקט שמבוסס על הפרש מחירים של בערך 1,000 ליש"ט וזה עבור רוב האנשים הרבה כסף. המתחרה שלנו לא ציין את מנועי השער החשמלי שהם ישתמשו בהם (טריק נפוץ ולכן לקוחות לא יכולים לגוגל עלויות עבור עצמם באופן מקוון). כפי שהתברר, הם השתמשו במפעילי שערים זולים מיוצרים בסין, אשר כביכול לא היו מספקים לפרויקט המיועד ולא הגיעו ללא אחריות או לתמיכת לקוחות בבריטניה. למותר לציין כי השערים לא היו תקינים והוחלפו בעלות לא מבוטלת. יתר על כן, שערי המתכת לא היו מגולוונים והחלידו תוך מספר חודשים קצרים. בתרחישים הגרועים ביותר ראינו שפרויקטים גורמים לעיכובים ארוכים, התדיינות משפטית ואפילו כישלונות מוחלטים, בעוד חברות ניסו למיין סוגים אלה של סכסוכים.

 

הצעות מעורפלות ולא ברורות עשויות להצביע על כך שחברת השערים החשמליים לא הכניסה מחשבה אמיתית לצרכים שלך ולא עשתה מאמץ לגבש המלצה שתענה באמת על אותם צרכים. אולי חברות אלה אינן מחפשות את טובתך או מערכת יחסים ארוכת טווח אתך.

 

אם אינכם מתרשמים מהמחשבה, הטיפול ורמת הפירוט הכלולים בהצעת החברה והיא נראית מעורפלת או זולה מדי, העבירו את אותה חברה. חכה להצעה שתגרום לך להגיד "וואו, הם חשבו על הכל!"

 

לבסוף, הצעת החברה משקפת את מוסר העבודה הכללי שלהם. אם הם מציגים ציטוט בצורה לא טובה, איך הם יתכננו את השערים שלך ויתאימו להם? אם זה לא מפורט, מקצועי ומוצג באחוזה מתאימה איך אתה יכול לצפות שהעבודה תהיה שונה.

 

מחירים זולים

"שערים חשמליים הם ממש זולים!" … אף אחד לא אמר. אי פעם. אם אביזרי שערים חשמליים אחרים מצטטים פחות משמעותית ממתחרה, היזהר.

 

 אם הצעת המחיר שלך טובה מכדי להיות אמיתית, חבלי קסדה, היכנס למצב התרסקות והתאמץ להשפעה מכיוון שאתה עשוי להגדיר את עצמך לאכזבה אדירה באיכות, ביצוע ותוצאות הפרויקט שלך. הצעת כדור נמוך עשויה להסיק כי החברה אינה מבינה את היקף העבודה האמיתי הכרוך בהפיכת פרויקט עיצוב השער החשמלי שלכם למוצלח. זה עשוי להצביע על שילוב של חוסר יכולת, ייאוש וחוסר כללי במוצרים איכותיים ו / או מיומנות.

 

לעולם אל תקנו לחברת שערים רק במחיר. חברה המספקת עבודה איכותית אינה מייצגת את ספק העלות הזולה ביותר בענף שלו. חברת שערים חשמליים אמינה ואמינה, בעלת רקורד מוכח תעלה גאווה רבה בהבחנות המצדיקות את עלויותיהם הגבוהות יותר.

 

ההצעה הנמוכה ביותר היא מזין תחתון מסיבה כלשהי ויכול להיות שאתה זורק את הכסף שלך.

 

מגבלות

 אם חברה לא יכולה לספק עדויות לפרויקטים מתוחכמים או בהתאמה אישית, אולי הם לא השלימו?

 

 חברה שמשתמשת בשערי 'העתק והדבק' בכדי לחרוק מחרוזת של פרויקטים זולים חסרי טעם של מפעל, לא נתקלה באתגרים אמיתיים וכנראה שלא יכלה לכבוש אותם אם הם היו צריכים.

 

בעינינו, חיקוי הוא התאבדות. הימנע מחברות שאינן יכולות להפגין עבודות מורכבות משלהן (למשל סביב שערים פינתיים, שערים דו-קיפוליים, שערים שלוחה או פרויקטים גדולים רב-תחומיים). מהנדסים מוכשרים עם ערכות מיומנות מקצועיות לא מגיעים בזול!

 

 בקש גם תמונות ותצלומים של תמונות פורטפוליו לפני ובמהלכן. כל אחד יכול לצלם תמונה של שער כניסה – אין זה עדות לכך שהתאימו אותו.

דילוג לתוכן