כיצד לבחור טבעת אירוסין עבור בת זוגתך

טבעות יהלום הן לנצח וחייבות להיות הרכישה החשובה ביותר בחייכם. לא רק שהם מסמנים את המחויבות שלך לאהבת חייך, הם גם (ככל הנראה) הרכישה היקרה ביותר שביצעת אי פעם.

חשוב שאם תרצו לקנות טבעות אירוסין זולות לגמרי לבד, וללא עזרתה, עליכם להיות מודעים להרבה גורמים שנכנסים לרכישת התכשיט החשוב הזה שיש בו הרבה סנטימנטים זה.

בדוק כאן כיצד לבחור טבעת אירוסין עבורה. טיפים חיוניים אלה לרכישת טבעת אירוסין יעזרו לך לגלות את סגנון הטבעת המושלם עבור בן / בת הזוג שלך.

 

החליטו על תקציב לפני הקנייה

הדבר הראשון שעליכם לזכור הוא שעליכם לשמור על תקציב קבוע. כשאתה קונה משהו קרוב כל כך ללבך, ביטוי לאהבתך לנפש התאומה שלך, קל לאבד את הפרספקטיבה. אתה רוצה לקנות את הטוב ביותר שיש, אבל יש כאן מילת זהירות.

עשו תקציב לפני שקונים טבעת אירוסין ותעמדו בו. ניתן להשיג טבעות אירוסין במגוון רחב ויש אחד שיתאים לכל תקציב.

 

הבן את ההעדפה של בת הזוג שלך

יש חשיבות עליונה שתכירו ותבינו את טעמו של בן הזוג בתכשיטים. מומלץ לשים לב איזה סוג תכשיטים היא עונדת על בסיס קבוע.

האם היא חלקית לחתיכות קלאסיות או שמא סוג המעצבים המודרני והחדיש? האם היא יותר אוהבת מתכות לבנות או זהב? האם היא רוכנת לעבר חלקים עדינים או שמא חלקים שמנמנים הם הסצנה שלה?

עקוב אחר הבחירות שלה כיוון שהם יהיו התוכנית לבחירתך. אם אתה מודע לבחירתה, יש לך מעט מאוד סיכויים להשתבש בעת רכישת טבעות אירוסין.

בימינו, אין מחסור בעיצובים לבחירה בחנויות מקוונות ולא מקוונות. כל מה שאתה צריך לעשות זה לגיר את ההעדפות והתקציב שלך ואתה טוב ללכת ברגע שהשקעת שעות מחקר רבות.

 

גודל הטבעת שלה

בן / בת הזוג שלך עונד טבעות? אם כן, אתה כמעט שם. "השאיל" את הטבעת שלה והתחקה אחר הצד הפנימי על פיסת נייר או לחץ אותה על מוט סבון רך כדי להתרשם. אם זה נשמע קשה, פשוט החלק את הטבעת באחת מאצבעותיך וסמן את המקום בו היא נעצרת.

וואלה! יש לך גודל הטבעת שלה. התכשיטן שלך אמור להיות מסוגל להשתמש במידות אלה כדי לקבל את גודל הטבעת שלה. זה טיפה יותר קשה אם היא לא מעדיפה לענוד טבעות. הדרך החוצה היא לנחש ניחוש משכיל.

הגודל הממוצע של חובשי הטבעות בארה"ב הם בגודל 6. אם הארוסה שלך דקה וקטנה, גודל הטבעת של 4 עד 5 ½ טווח ישמש כגודל הנכון. אם היא בעלת עצמות גדולות יותר או אפילו גבוהה יותר, גודל הטבעת יכול להיות 6 ½ עד 7 ½.

דילוג לתוכן