כיצד לעצב סלון יפהפה

לעצב כל חדר בבית זה לעולם לא הישג קל – במיוחד אם אתם מתחילים מההתחלה. עם חלל גדול וריק וכמות אינסופית של אפשרויות וכיוונים, לעתים קרובות זה נראה בלתי אפשרי לצמצם את הכל לעיצוב סופי אחד שאתם אוהבים. וכאשר מדובר בסלון, אתם רוצים להיות בטוחים שהאזור הזה יפה בדיוק כמו שהוא פונקציונלי, מכיוון שזה בדרך כלל אחד החדרים השמישים ביותר בכל בית. אם אתם נאבקים להתחיל בתהליך העיצוב של חלל הסלון שלכם, עקבו אחר הטיפים שלנו ונפרק כמה צעדים פשוטים שיעזרו לכם עם התהליך.

 

שקלו את סגנון החיים שלכם

לפני שעושים כל עיצוב בפועל, חובה לשקול תחילה את אורח חייכם ואופן השימוש בפועל בחלל. אם הסלון שלכם הוא המקום שבו אתם יכולים להירגע ולראות טלוויזיה, תצטרכו רהיטים התומכים בזה. אם יש לכם ילדים, כלבים, או שאתם אוהבים לארח, מומלץ לשקול אפשרויות מרופדות בבד שהן קלות לניקוי. לא משנה מה יהיה, אתם רוצים להבטיח שההשקעה שלכם תומכת בדרך שבה אתם חיים במקום לגרוע ממנה.

 

בחרו לוח צבעים

לאחר שהבנתם כיצד תשתמשו בחלל, השלב הבא הוא לקבוע את לוח הצבעים שלכם. אישור זה יעזור באופן מיידי לחסל בחירות רבות ויגדיר אתכם בדרך ממוקדת יותר מבחינה עיצובית. בין אם אתם אוהבים פסטלים רכים ומרגיעים או צבעים בהירים ותוססים, פלטת צבעים כללית המתוכננת לסלון החדש שלכם מציבה את הבמה להשראה והופכת את הקניות להרבה יותר קלות.

 

בחרו רהיט שיתניע את הכל

לאחר שהבנתם טוב יותר את לוח הצבעים שלכם, הגיע הזמן לבחור רהיט שיתניע את התהליך. רהיט זה הוא בדרך כלל הפריט הגדול יותר בסלון שלכם, כמו מערכות ישיבה מעור, ספה או שולחן קפה. עם לוח הצבעים שהחלטתם עליו, זה המקום שבו יש לכם את הגמישות פשוט לבחור רהיט שאתם אוהבים. זה יכול להיות בכל צורה, סגנון או מרקם. אל תתמקדו יותר מדי באיזה תחום אסתטי הרהיט עשוי ליפול – פשוט בחרו רהיט שאתם אוהבים כדי להתחיל את פרויקט העיצוב שלכם.

 

מלאו את החלל בריהוט

בחירת רהיט אחד היא המפתח מכיוון שאם יש לכם משהו שאתם כבר נעולים עליו, אתם יכולים להתחיל למלא את שאר הסלון שלכם עם ריהוט נוסף המבוסס על הבחירה הראשונית שלכם. תכנון בצורה זו מבטל אוטומטית שפע של בחירות ואסתטיקה עיצובית, ומקל באופן מיידי על בחירת פריטים כמו כסא צדדי או שולחן צדדי. הידיעה מה לחפש (פריטים שתואמים את הרהיט הראשוני או שישלימו אותו) תחסוך לכם כל כך הרבה זמן ואנרגיה, ותעזור להפוך את פרויקט עיצוב הסלון שלכם למהנה יותר.

 

השלימו את הריהוט עם אביזרים קטנים

ברגע שמסגרת הסלון שלכם הושלמה, אז מגיע הצעד האחרון. אביזרים. זה הזמן באמת להחיות את העיצוב שלכם תוך כדי הוספת כישרון מיוחד משלכם לחלל. אם אתם זוכרים את לוח הצבעים שלכם, אתם יכולים להוסיף כל דבר החל מכריות, מסגרות תמונה, תאורה, יצירות אמנות תלויות ועוד. כל הנגיעות הייחודיות הללו יוסיפו עניין אסתטי ועומק לאזור המגורים שלכם. כעת נותר רק לשבת וליהנות מהחלל החדש שלכם.

דילוג לתוכן