כיצד לחסוך כסף?

  1. DIY. . . הכל!

לפני שתשלים את המזומנים כדי לשלם עבור backsplash חדש, גוף תאורה מהודר או ספסל, חשוב לעשות זאת בעצמך! בדרך כלל, עלות החומרים וחיפוש פשוט בגוגל או ביוטיוב יחסכו לכם המון כסף בפרויקט הביתי האחרון שלכם. בנוסף, לא תצטרך לשלם למישהו שיעשה משהו שאתה יכול לעשות ככל הנראה בעצמך. אבל אם אתה מהסוג שלא מצליח להכות את המסמר על הראש, כדאי שתבקש עזרה מחבר או שכן כדי שלא תצטרך להוציא כסף על קיר גבס חדש.

 

אה, וכשאתה צריך לעשות עבודת DIY (או כל סוג של עבודה), השאל את מה שאתה צריך מחבר או שכן במקום לצאת ולקנות אותו.

 

  1. דלג על בית הקפה.

אאוץ. זה כואב – אנחנו מבינים את זה! אבל במקום לבזבז 5 דולר על הלטה היומי הזה, אתה יכול לחסוך כסף רק על ידי הכנת הקפה בבית. שמע, אנחנו לא אומרים שאתה צריך לשתות רק קפה נמס (אלא אם כן אתה מתעסק בסוג כזה). אך גם רכישת שקית שעועית מקומית מבית הקפה השכונתי שלכם ובישולו בבית תחסוך לכם כסף רב בטווח הארוך.

 

  1. הספרייה היא חבר שלך.

לפני שתלחץ על "הוסף לעגלה" באותו ספר חדש לגמרי, בדוק בספרייה המקומית שלך אם אתה יכול לשאול אותו! ברוב הספריות יש גם ספרי שמע ועותקים דיגיטליים של הספרים האהובים עליכם להשכרה. זו דרך קלה להכניס את הקריאה שלך מבלי לפרוץ את הבנק.

 

אבל אנחנו מקבלים את זה – כי גם אנחנו אוהבים לקרוא! במחקר המיליונרים הלאומי שלנו, 81% ממיליונרים שנשאלו קראו 11 ספרים ומעלה בשנה. כמו שדייב רמזי תמיד אומר, "הקוראים הם מנהיגים."

 

טיפ בונוס: בדקו באתרים כמו Alibris ו- Thriftbooks עסקאות עיקריות בספרים כמו חדשים או אפילו אהובים. . . על שום דבר!

 

  1. השתמש באפליקציות וקופונים להחזר מזומן.

שום דבר לא מכה קופון טוב ומיושן של 20% הנחה כשאתה קונה משהו. אבל האם ידעת שיש שם הרבה אפליקציות במזומן בחזרה כדי לעזור לחיסכון שלך להגיע עוד יותר רחוק? בדוק את איבוטה, רקוטן ודבש (סיומת דפדפן). תוכל גם לבדוק אתרים לקופונים כמו https://www.jemix.co.il/

 

  1. למכור הכל (זה לא מביא לך שמחה).

למארי קונדו יש את הרעיון הנכון. דחף את הדברים בבית שלך שאינך זקוק להם ומוכנים לשחרר אותם למען עתידך הכלכלי. הכיסא הבציר הזה שנתנה לך דודתך? תמכור את זה. אגרטל הקריסטל הזה שמצאת בחנות עתיקות? תמכור את זה. תתפלא מכמה בלאגן שיש לך בבית (שאתה אפילו לא משתמש או חושב עליו). והמזומן שאתה יכול להרוויח על הדברים האלה יכול להיות ההבדל בין משכורת מחיה לתלוש משכורת או לא.

דילוג לתוכן