איך לקחת את החברה שלכם לגבהים חדשים באמצעות סרטוני מותג

כך יכול סרטון וידאו ממותג היטב לעזור לחברה שלכם:

 

זה יוצר מודעות למותג

יצירת סרטון מותג היא דרך חדשנית להציג את העסק שלכם בפני קהל היעד ולתת לו הזדמנות לראות את האופי הייחודי של המותג שלכם. זה נותן פרצוף לשם המותג ומתאים אישית את התוכן. בקיצור, זו הדרך המושלמת ליצור מודעות למותג ולהעניק לעסק שלכם דחיפה על ידי הצגת ערכי הליבה והיעדים שלכם בצורה תמציתית ומרתקת.

 

בעזרת סרטון מותג אתם יכולים להסביר בקלות לקהל שלכם מה החברה שלכם מייצגת. זו ההזדמנות שלכם לבנות אמון בקרב הקהל שלכם ולהציג את עצמכם כעסק אותנטי ואמין. אם הלקוחות שלכם יודעים טוב יותר את אופי העסק שלכם והם מסוגלים להתייחס לערכים ורעיונות המוצגים בסרטון המותג שיצרתם, סביר יותר שהם יפנו לחברה שלכם בעתיד. סרטון מותג נותן לכם את הצילום שלכם כדי ליצור רושם מהמם.

 

זה עוזר לכם להתבלט

לא רק שסרטון מותג שם את שם המותג שלכם שם בחוץ, אלא שהוא גם עוזר לכם לבלוט בין המתחרים שלכם. בעידן הדיגיטלי אין להכחיש את ההשפעה שיש לשיווק בוידאו על הצרכנים. קהל היעד שלכם צפוי ללמוד לראשונה על השירותים הספציפיים שלכם או על מוצרים שהושקו לאחרונה באמצעות סרטונים מאשר לקרוא תיאורי מוצר ארוכים.

 

סרטון וידאו משכנע יכול להסיט את התנועה לדפי האינטרנט הרלוונטיים המתרחבים על המוצרים והשירותים של החברה שלכם. אם סרטון המותג שלכם גורם לצרכנים להתעניין בעסק שלכם, הם ייטו יותר לבקר באתר האינטרנט שלכם וללמוד עוד על החברה שלכם. סקר שנערך לאחרונה אף מצא כי 71% מהחברות מתכוונות להגדיל את תקציב שיווק הוידאו למטרה זו, מה שייתן להן יתרון על פני המתחרות שלהן.

 

סרטון תדמית יכול לגרום לעסק שלכם להתבלט וללכוד את תשומת הלב של הקהל שלכם.

 

זה נותן לכם השפעה חברתית גדולה יותר

המדיה החברתית פתחה את הדלתות לשיווק בוידאו בעשור האחרון. ערוצי מדיה חברתית בולטים הם כבר לא רק פלטפורמות המשמשות לשיחות עם חברים ומכרים, הם אחד מכלי השיווק הגדולים ביותר שמשתמשים בהם כיום והם משחקים תפקיד עצום בשיווק המותג.

 

מדיה חברתית היא דרך קלה ויעילה לשיווק בוידאו. על ידי העלאת סרטון המותג שלכם בדף העסקי שלכם ובפלטפורמות רלוונטיות אחרות, אתם מתחברים מיד לקהל גדול בהרבה ממה שהייתם יכולים אחרת. סקרים הראו כי הקהל המקוון צפוי לצפות בקטעי וידאו יותר מקריאת טקסט ארוך, וסרטון וידאו יכול לעזור לתוכן שלכם להגיע לאנשים רבים יותר. מכיוון שמדיה חברתית מאפשרת גם מעורבות של לקוחות, אתם יכולים להגיע לקהל גדול יותר על ידי הצבת הוידאו של המותג שלכם וקישור ישיר לקהל שלכם באמצעות תגובות והודעות פרטיות.

 

רוצים ליצור סרטון מותג בולט בשטח? אנחנו חברת הפקות וידאו מקצועית המציעה שירותי הפקת סרטים יוצאי דופן.

 

צרו קשר עם הצוות שלנו עוד היום!

דילוג לתוכן