האם שילוב של זהב וכסף נחשב לאופנתי?

כשמדובר בתכשיטים שבאופנה, משהו שונה וחריג יכול שלא להתקבל בברכה. עם כל כך הרבה מעצבי ויועצי אופנה מסביב, זה רק מתבקש שיהיו לא מעט כללי לבוש.

 

הטרנד האופנתי החדש הוא שילוב של זהב וכסף בתכשיטים לדוגמה שילובם בטבעות אירוסין עדינות שיוצרות מראה מיוחד. כן, אתם שומעים נכון. היו זמנים בהם נאמרנו שאי אפשר לשלב בין מתכות שונות. אבל אותם ימים חלפו, והיום ההעדפה של מתכת אחת על פני השניה היא מיותרת, פשוט מפני ששילובים הפכו לאופנתיים במיוחד.

 

כשזה מגיע לשילוב של שתי מתכות, במונחים של תכשיטים זה אומר שישנם יתרונות רבים. אתם נהנים מהתכונות הטובות של שתיהן, וזה באמת לא משנה כבר מה אנשים חושבים כשמדובר תכשיטים. בסופו של דבר, זו תמיד הבחירה שלכם, ואתם יכולים לערבב זהב וכסף ככל שתרצו.

 

לפניכם טיפים שיעזרו לכם לשלב נכון בין זהב לכסף בתכשיטים, כך שאם זה מה הדבר הבא שאתם רוצים להוסיף לאוסף שכבר יש לכם, מומלץ שתהיו מוכנים ותדעו במה לבחור וכיצד לבחור.

 

גווני המתכות שמרכיבות את התכשיט

 

כפי שאתם כבר בטח יודעים, יש גוונים שונים של זהב וכסף. משפחת הזהב כוללת זהב ורוד, זהב לבן וכמובן – זהב צהוב, רגיל. כשמדובר בכסף, יש לכם כסף סטרלינג וכסף מחומצן. בנוסף, שילוב מעניין ויפה הוא נחושת עם זהב ורוד, כאשר שתי המתכות מחמיאות זו לזו באמצעות הגוונים שלהן.

 

לכסף מחומצן גוון כהה יותר, מעין אפור, בשונה מכסף סטרלינג. אם מתחשק לכם לשלב משהו עם זהב צהוב, מומלץ לעשות זאת עם כסף סטרלינג. שני הצבעים האלה משלימים זה את זה, ולכן השילוב הזה ייראה מעולה.

 

בנוסף, אם אתם הולכים על זהב לבן, תוכלו תמיד להתאים אותו עם מעט כסף מחומצן שיעניק לו אישיות. כסף מחומצן משתלב טוב מאוד עם זהב לבן, ומתאים במיוחד לאירוע בערב או אפילו לדייט.

 

גודל התכשיט

 

אתם לא יכולים לענוד תכשיטים באותו הגודל אם אתם משלבים זהב וכסף. למשל, שמלת ערב יפה תהרס לגמרי אם נענוד תכשיטי כסף עבים לצד שרשרת זהב עבה.

 

הגודל של התכשיטים כן קובע. חשבו על זה כך, אם יש לכם שעון כסף נחמד על יד אחת וביד השניה אתם עונדים צמיד בערך באותו הגודל, זה ישדר לאנשים סביבכם שאתם עצבניים.

 

כמו כן, שילוב סימטרי של זהב וכסף הוא תמיד מומלץ. אם אתם משלבים בין צמידים שונים זה בהחלט יכול לעבוד, אבל שילוב בין צמיד לשרשרת עלול לקבל את תשומת הלב הלא נכונה.

אם אתם הולכים לחפש משהו אלגנטי ומלוטש מזהב וכסף, ואפילו עם מעט אבני חן, היו בטוחים שאתם הולכים לגנוב לכולם את ההצגה.

 

יש לכם תכשיט זהב או כסף ומתחשק לכם לשלב אותו עם תכשיט חדש ומפנק? חפשו כבר עכשיו אחר השילוב המושלם עבורכם לפי הטיפים למעלה.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן