סקר: מהי רשת המזון המהיר הטובה ביותר באמריקה?

האמריקאים צורכים מזון מהיר בכמויות אדירות. מהמבורגרים וצ'יפס ועד פיצה ובוריטוס, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות. השפע הזה יכול להקשות על הצרכן האמריקאי בעת הבחירה איפה להוציא את הכסף שצבר בעבודה קשה.

ערכנו סקר בקרב למעלה מ-2200 אמריקאים, וביקשנו מהם לדרג את רשתות המזון המהיר המועדפות עליהם בהתאם לסוגים שונים של מזונות.

התוצאות מראות כי בעוד רשתות כמו Chipotle ו- Chick-fil-A משגשגות, מקדונלד'ס עדיין מחזיקה בתואר רשת המזון המהיר הרווחית ביותר.

1. 34% טוענים: ההמבורגר הטוב ביותר הוא של רשת Wendy's

ההמבורגר הקלאסי של Wendy's, הידוע כיום בשם Dave's Hot 'N' Juicy, הוא ספינת הדגל שלה. הרשת מתגאה בכך שהיא אף פעם לא מקפיאה בשר וכל פריט מופיע לפי הסדר. ההמבורגר של Wendy's מכוסה גבינה, חסה, עגבניה, בצל, מלפפונים חמוצים ותבלינים.

26% משאר הנשאלים הצביעו עבור ה-Whopper של בורגר קינג, 24% הצביעו לטובת ה"ביג מק" של מקדונלד'ס, 6% לסליידרס של White Castle ו-10% ל"כוכב המפורסם" של קרל ג'וניור.

2. 34% טוענים: הפיצה הטובה ביותר היא של Papa Jones

ההסכמה הגורפת היא שמרכיבים טובים עושים את הפיצה לטובה יותר. למרות ניסיונותיהן של רשתות אחרות להחיות את העסק עם פריטים חדשים בתפריט, פאפא ג'ונס עדיין עומדת במקום הראשון ושומרת על תואר הפיצה הטובה ביותר.

אבל התחרות היתה קשה. פיצה האט הגיעה למקום השני עם 31% מהקולות, ואילו דומינוס קיבלה 29% מהקולות. רשת Little Caesar's הצליחה להשיג רק 6% מהקולות.

3. 57% טוענים: הצ'יפס של מקדונלד'ס הכי טעים

אף אחד בתעשיית המזון המהיר לא הצליח עדיין להתחרות עם הצ'יפס של מקדונלד'ס. בעוד ש-Wendy's ובורגר קינג שינו את המתכונים שלהן במשך השנים, הצ'יפס של מקדונלד'ס נשאר המנה הקלאסית.

הצ'יפס של Arby's הגיע למקום השני בפער עצום ממקדונלד'ס עם בסה"כ 17% מהקולות. Wendy's קיבלה 14%, ואילו בורגר קינג זכתה ב -11% מהקולות.

4. 57% טוענים: כריך העוף הטעים ביותר הוא של Chick-fil-A

המתכון הסודי של Chick-fil-A כולל שמועות בנוגע להשרייה של קציצת העוף במיץ מלפפונים חמוצים לפני שמצפים אותה בפירורי לחם ומטגנים בשמן בוטנים. תוצאות הסקר שלנו מראות שאף רשת עוד לא הצליחה להוציא כריך עוף טוב יותר.

26% מהנשאלים הצביעו עבור ה"ספייסי צ'יקן" של Wendy's, ה"מק'צ'יקן" של מקדונלד'ס קיבל 9% ו-KFC קיבלה 10% על ה-Chicken Littles שלה.

5. 36% טוענים: העוף המטוגן הטוב ביותר הוא של KFC

KFC שמרה על מעמדה כספקית מנת העוף המטוגן האמריקאי הטוב ביותר, למרות ש-Chick-fil-A החלה לאחרונה לעבור את רף המכירות. עם זאת, הסקר שלנו גילה כי התחרות ביניהן היא אינטנסיבית. Chick-fil-A ו-Popeye שתיהן במקום השני עם 32% מהקולות.

6. 48% טוענים: הנאגטס עוף הטובים ביותר הם של Chick-fil-A

הנאגטס עוף של Chick-fil-A, הכוללים נתחים שלמים של חזה עוף טרי שאינו מעובד, קיבל קולות רבים בסקר שלנו. הפופולריות הגדולה של הנאגטס הטריים שאינם מעובדים מראה על מגמה של צרכנים שמעדיפים מזונות ברמה גבוהה יותר.

31% משאר הנשאלים הצביעו לטובת מקדונלד'ס, 18% הצביעו ל-Wendy's ובסך הכל 4% לבורגר קינג.

7. 37% טוענים: רשת הכריכים הטובה ביותר היא Subway

סאבוויי זכתה בקטגוריה זו, אולי מפני שהכניסה פריטים חדשים לתפריט שלה, כמו אנצ'ילדת עוף. בסאבוויי יש גם אפשרויות להתאמה אישית יותר מאשר למתחריה, ובאופן כללי, זו מגמה שגדלה והולכת בתעשיית המזון המהיר.

חוץ מהכריכים של סאבוויי, 25% משאר הנשאלים בחרו בג'ימי ג'ון, 20% הצביעו לכריכים של Quizno, ו-18% ל-Potbelly.

8. 49% טוענים: הקפה הטוב ביותר הוא של Starbucks

סטארבאקס שמרה על המוניטין שלה כרשת הקפה הטובה ביותר בארה"ב. בנוסף למשקאות הקפה המפורסמים שלה, סטארבאקס גם החלה להציע יותר את הפרפוצ'ינו הקפוא ואפשרויות לקינוחי לאטה.

27% משאר הנשאלים בחרו ב-Dunkin' Donuts, למקדונלד'ס הצביעו 9%, לטים הורטון 8% ו-7% בחרו ב-Caribou.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן