שלושת הסיבות הכי פופולריות לפריצת שערים חשמליים

אחוז גדול של פעמים שפתח שער חשמלי מתפרק באופן בלתי צפוי, זהו בעיה שמתגלה באמצעות ציוד הבטיחות שלך. זה לא אמור להדאיג אותך, זו בדיוק הסיבה שמכשירי בטיחות מיושמים מלכתחילה, הם פשוט מבצעים את הפונקציה שלהם כפי שתוכננו לעשות! בעיות קלות לזהות בקלות ופירושן שלרוב ניתן לתקן מהיר.

 

להלן שלושת הדברים המובילים שבהם תוכלו לבדוק בעצמכם בכדי להניע את פותחן השערים החשמלי שלכם, ללא צורך להתייעץ עם מהנדס.

 

תאי צילום חסומים

 

הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא שתאי הצילום שלך אינם חוסמים.

 

זוהי סיבה שכיחה ביותר לכך שנראה כי השערים שלך אינם מתפקדים והיא נגרמת על ידי שבירת הקורה מתאי הצילום שלך – זה יעצור את השערים להיפתח או להיסגר, תלוי באיזה מצב הם נמצאים. בזמן שאתה מודע לכך שאלו אסור להפריע מכשירי בטיחות, אנשים אחרים אינם מודעים לכך ויכולים לחסום אותם בקלות מבלי להבין שהם גורמים לבעיה.

 

טיול פשוט לשערים שלך ובדיקה חזותית קצרה זה כל מה שצריך לצורך בירור ראשוני. פח גלגלים שהונח בצורה לא טובה, נרקיס תלוי או אפילו כיסוי שלג יכול להיות אחראי לשבירת הקורה.

 

אם אין חסימה פיזית, הבדיקה הבאה היא לוודא שהם עומדים זה מול זה נכון. אם תא פוטו הוטמע על ידי רכב למשל והם אינם מסודרים זה בזה, הם לא יעבדו. פשוט התאם מחדש את העדשה למיקומם הנכון.

 

אם הבדיקות שלעיל ברורות, בדיקה אחרונה היא להסיר את מכסי המגן מתאי הצילום ולנגב את העדשה ואת הכיסוי נקי מסורקי זחילה. עכביש עשוי לחשוב שקרני הבטיחות שלך הן המקום המושלם להפוך אותו לבית, אבל זה לא מסייע לתפקוד שערך.

 

האינדיקטור הסביר ביותר לכך שתאי הצילום חסומים הוא שהשער לא ייפתח כלל אם במצב הסגור, ולהיפך.

 

קצוות בטיחות

 

על השער שלך להיות רצועות בטיחות גומי (המכונות קצוות בטיחות) לאורך כל חלקי השער שעלולים לגרום לנקודת לכידה, גזירה או ריסוק. כאשר הם באים במגע עם מכשול הם מגלים את ההתנגדות ושולחים פקודה לעצור את השערים.

 

צמחייה תלויה, צמחים במיקום גרוע או עמדת גדר מכוסמת, למשל, יכולים ליצור מכשולים חדשים שלא היו שם כאשר פותחן השער החשמלי שלך הותקן ונבדק במקור.

 

צפו בשערים החשמליים שלכם רצים ובצעו בדיקה חזותית כדי להעריך אם קצוות הבטיחות באים במגע עם כל דבר במהלך מחזור הריצה.

 

האינדיקטור הנפוץ ביותר לכך שקצוות הבטיחות גורמים לבעיה הוא שהשערים יפעלו במידה מסוימת, לפני שהם נעצרים ו / או הופכים את כיוון הנסיעה שלהם. לפעמים הם לא ייפתחו באופן מלא או ייסגרו באופן מלא.

 

סוללות

 

חלק מהציוד הבטיחותי מועבר באופן אלחוטי ללוח הבקרה שלך וחלקם מחובר לחשמל אל לוח הבקרה. אם ברשותך מכשירים אלחוטיים (משדרי קצה בטיחות או תאי פוטו), אלה מופעלים על ידי סוללה. כל התקני הבטיחות מופעלים ללא הפסקה ומופעלים כאשר המעגל שלהם נשבר. המשמעות היא שיש להחליף סוללות מדי פעם.

 

הסר את החלק האחורי של מארז ההתקן והחלף את הסוללות הישנות בסוללות רעננות כדי לראות אם זה גורם לתקלה. אם הסוללה מתה או שההספק שלה נמוך, התקן הבטיחות לא יפעל ולכן גם השער החשמלי שלך לא יפתח.

 

אם יש לכם שירות פתיחת שערים חשמליים באופן קבוע, זה יבצע עבורכם כחלק מהשירות.

 

דילוג לתוכן