דרכים להעביר את אישיות המותג באמצעות סרטון הסבר

סרטון מסביר יכול לתת לך את ההזדמנות לתפוס ולהראות את השירותים והמוצרים שלך בצורה מהנה וברורה – דבר שלא תמיד אפשרי באמצעות טקסט או תמונות.

 

אבל למרות שסרטון מסביר מעוצב להפליא יכול לסכם חזותית את מי שאתה בפחות מדקה, הוא גם עושה הרבה יותר עבור המותג שלך. זה יכול לעזור להגביר את הדירוג שלך במנועי החיפוש, להביא לך חשיפה רבה יותר ככל שהיא משתפת לרחבים ברחבי המדיה החברתית, ולהגדיל את ההמרות.

 

נוסף על כך, סרטון מסביר עוזר לך למקם את העסק שלך בענף שלך ולהשוויץ באישיות שלך כדי ליצור קשרים עמוקים יותר ולבנות אמון עם הקהל שלך.

 

איך אפשר לעשות את זה?

 

  1. שמור את זה על המותג

זה יכול להיות מפתה לקבל את הקריאייטיב העילאי עם סרטון המסביר שלך ולהכיל כל מיני גרפיקה מונפשת מהבהבת, אך זכור את המטרה העיקרית שלו: להציג את השירותים שלך ולבנות אמון.

 

חזותיים בשילוב עם סאונד (למשל סרטון וידאו) עוזרים לאנשים ללמוד ולשמור במהירות על מידע שישמור על המותג שלך בראש.

 

אבל לשם כך, חשוב שתשמור על הסרטון שלך על המותג. צבעים הם דרך נהדרת לחזור על זהות המותג ועל ידי שימוש באותם צבעים שאתה משתמש באתר האינטרנט שלך ובערוצים החברתיים, תיצור תחושה של עקביות והכרה לקהל שלך.

 

  1. ספר סיפור

סיפור סיפורים הוא אחת מצורות האמנות העתיקות ביותר, ועוזרת לנו להתחבר לאנשים אחרים ולשתף מידע חשוב.

 

אנחנו כבר לא יושבים סביב שריפות בבדי חלציים ומעצבים מחדש קהל שבוי עם סיפורי נמרים וממותות, אבל אנחנו יכולים להשתמש בסיפורים כדי לבנות מערכות יחסים עם הקהל שלנו.

 

אתה יכול להשתמש בסרטי תדמית כדי לפנות לרגשות שהם עשויים לחוש בבעיה מסוימת שיש להם – רגשות שתוכל לאחר מכן לארוג בסרטון שלך.

 

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בשיטת הסיפורים המוכחת והמתבקשת שמתחילה בהצגת סכסוך או בעיה ואז נבנית לקראת מסקנה או פיתרון עבור הצופה.

 

כשאתה מבנה את הסרטון שלך בצורה זו, סביר יותר שאנשים יזכרו את היתרונות שהשירותים או המוצרים שלך מציעים וכיצד הם יפתרו נקודת כאב מצמררת.

 

אנימציה יכולה להיות דרך שובה לב באמת עבור לקוחות פוטנציאליים לחקור את המוצרים או השירותים שלך. פורמט הווידאו הזה ממש מעניק חיים לחיים רעיונות וממחיש את מה, איך ומדוע מאחורי המותג שלך ולא פשוט מציגים מספר יתרונות, שממצק את אישיות המותג שלך.

 

  1. הפוך את זה לאמין

על מנת שהצופה ירגיש חיבור למותג שלך באמצעות סרטון מסביר, הוא צריך להרגיש כאילו הסרטון נוצר במיוחד עבורם. אתה יכול לעשות זאת על ידי שיתוף סיפור שאכפת להם באמת ומראה שאתה מבין את הבעיות שלהם וכיצד לפתור אותם.

דילוג לתוכן