דרכים עיצובים למטבח שמשתמשים בארונות דובדבן ובעצים כהים אחרים

תשומת לב רבה מוקדשת לטרנדים צבעוניים בהירים ובהירים יותר בעיצובי מטבחים כיום, אך ישנם גם סגנונות מעוררי השראה המשתמשים בארונות עץ בגוונים כהים יותר – אפילו בדובדבן המסורתי – שאנשים רבים מקשרים כיום למראה מיושן. אספנו כאן כמה דוגמאות נהדרות, והסברנו כיצד לשלב עץ כהה יותר, אפילו ארונות דובדבן, בעיצובים חדשים ורעננים. 

 

מגמות חדשות וסגנונות מסורתיים עובדים עם ארונות דובדבן

כשמדובר במגמות של ארונות מטבח, זה יותר על סגנון מאשר צבע או גימור. אז אם אתם אוהבים ארונות דובדבן, השתמשו בהם. השלם אותם עם אלמנטים מעבר ובחר פלטות צבעים עם גוונים חומים ואפורים ניטרליים. על פי האגודה הלאומית למטבח ולאמבטיה, ארונות דובדבן וגימורי גרגרי עץ מוגדרים אחרים הופכים פופולריים יותר בעיצובים למטבח. ארונות אלון ומייפל יכולים להציע תחושה כפרית, וכל גרגרי העץ יכולים לספק מרקם. גימורי ארונות כהים אחרים פופולריים מדי.

 

גימורי הארון הכהים ממשיכים לראות עלייה מגמתית. אלה חדשות נהדרות עבור אלה שמעדיפים גימור טבעי, או שפשוט יש להם טעמים מסורתיים יותר. עם חיפוי ארונות, יש לך אפשרות להיות כהה או בהיר יותר מבלי שתצטרך להחליף את כל תיבת הארון. זה יכול לקצר את זמן פרויקט שיפוץ המטבח, ולחסוך לך עד 50 אחוז מעלות ההחלפה המלאה עם כל הארונות החדשים.

 

ערבוב והתאמת גימור ארונות מטבח

טרנד מטבחים נוסף בעלייה הוא גימורי ערבוב והתאמה. ניגודי צבעים ו / או עיצובים למטבח המשלבים מספר רב של ערכות צבעים עולים אף הם בפופולריות. אחת הדרכים הנפוצות ביותר לעשות זאת היא להשתמש בארונות מגורני עץ להיקף ובגוונים אחידים ויפים באי המטבח, או להיפך.

 

לא משנה איזה צבע או ארונות מטבח בסגנון אתם מחליטים שמתאימים לכם, דבר אחד בטוח: מטבחים כבר לא מיועדים רק לבישול. מטבחים התפתחו לחללים רב תכליתיים המתאימים לצרכים ביתיים רבים. האם לא הגיע הזמן שתפסיק לדמיין את המטבח החלומי שלך ותתחיל ליהנות ממנו? צרו איתנו קשר עוד היום לפגישה חינמית בבית עם אחד מיועצי העיצוב שלנו.

דילוג לתוכן