8 סקרים ותחרויות שמות שנכשלו והתוצאות הן זהב טהור

  1. Boat Blunder

מה כבר יכול להשתבש כשאתם נותנים לאינטרנט לבחור שם עבור כלי מחקר ימי בשווי  300 מיליון דולר? אתם עלולים לצאת עם שם מוזר לחלוטין כמו כמו RRS Boaty McBoatFace. השם שהגיע למקום השני היה "הנרי וורסלי", שהיה חוקר בריטי ידוע, אבל כנראה שזה לא היה מספיק טוב…

  1. לוויתן של סיפור

ארגון גרינפיס רצה לנקוב בשמות של לווייתני גבן בניסיון לשמור עליהם מפני ציידים יפנים. המועמדים הסופיים היו Kaimana, שפירושה "כוח של האוקיינוס", שאנטי, שפירושו "שלווה" ו-Mr. Splashy Pants (מר. מכנסיים משפריצות) נחשו איזה שם זכה!

  1. הזדמנות מבוזבזת

באוסטין, טקסס, החליטו שהשם "מחלקת השירותים לפסולת מוצקה" כבר לא אטרקטיבי במיוחד, אז החליטו לקיים תחרות שם מקוונת כדי להחליף אותו. השם המנצח היה "פרד דורסט: החברה למדעי הרוח והאמנויות" (באנגלית: The Fred Durst Society of the Humanities and Arts), על שמו של הזמר המוביל של להקת המטאל, Limp Bizkit.

  1. דיל דילמה

כשחברת Mountain Dew יצאה עם טעם חדש, תפוח ירוק, לאחד מהמוצרים שלה, העובדים ניסו למצוא שם יצירתי באמצעות האינטרנט. אם אתם חושבים ששמות כמו "Diabeetus," "Fapple", ו"Sierra Mist" הם בחירה ממש גרועה, אז תחשבו פעם שניה. השם הזוכה במקרה הזה היה "היטלר לא עשה שום דבר רע" (Hitler Did Nothing Wrong). החברה, מן הסתם, לא קיבלה את השם.

  1. iFail

Vegemite, המטבל האוסטרלי המלוח של חברת Kraft, לא ממש נשמע מעורר תאבון. בחברה החליטו למתג את המוצר מחדש כדי להפוך אותו לקצת מושך יותר. למרבה הצער, השם שזכה בסקר מקוון היה Vegemite iSnack 2.0.

  1. מה, לא למדו שום דבר מ-Boaty McBoatface!?

בבית הספר היסודי על שם רוברט אי. לי באוסטין, טקסס, ביקשו מאנשים למצוא שם חדש למוסד החינוכי. שמות המועמדים כללו את דונלד ג'. טראמפ, אדולף היטלר ידידות וסובלנות ו-Schoolie McSchoolface.

  1. מה יש שם?

בחירת שם התינוק יכולה להיות עניין מלחיץ. זוג קנדי ​​רצה לקבל חוות דעת שניה, אז השניים ניסו להעזר באתר namemydaughter.com. כשהגיע הזמן והתינוק נולד, מעל 100,000 איש בחרו בשם Cthulhu שבעצם אומר שד מיתולוגי.

  1. אף אחד לא מתעסק עם צ'אק נוריס

אוסטריה וסלובקיה בנו גשר לרכיבה על אופניים שיחבר בין שתי המדינות. ברגע שהעבודה על הגשר הושלמה, הדבר היחיד שנשאר לעשות היה לבחור שם לגשר. תוצאת הסקר, שנערך במשך חודשיים והשתתפו בו 12,599 אנשים, היתה השם "צ'אק נוריס", אך הוא נדחה על ידי מנהלי הפרויקט.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן